Piątek, 17.08.2018, imieniny: Anity, Elizy, Mirona

Apel rodziców Asi Zielińskiej potrąconej przez Samochód w Radomiu 30.05.2018

  • 12.06.2018, 19:28 (aktualizacja 16.06.2018 22:05)
  • Piotr Kołodziejczyk
Apel rodziców Asi Zielińskiej potrąconej przez Samochód w Radomiu 30.05.2018
TELEWIZJA RADOM ZWRACA SIĘ Z UPRZEJMĄ PROŚBĄ O POMOC DLA ASI ZIELIŃSKIEJ UCZENNICY ZESPOŁU SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH W RADOMIU IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO. ASIA ZOSTAŁA POTRĄCONA NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH W BOŻE CIAŁO. JEST W STANIE CIĘŻKIM. WASZE DATKI MOŻECIE WPŁACAĆ NA NR KONTA 47 10 50 17 93 1000 00 92 56 25 77 19 . RODZICE ASI, ORAZ NASZA REDAKCJA DZIĘKUJĄ ZA KAŻDY GROSZ. OPRÓCZ TEGO PROSIMY O MODLITWĘ W INTENCJI ASI.

,

Piotr Kołodziejczyk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anya
Anya 19.06.2018, 08:05
Wow ale klass !!!!
Dzieczynka walczy o smierc a wy sie klucicie.
Polonus
Polonus 20.06.2018, 08:40
Anya. Polska język być bardzo trudna.
Ik
Ik 18.06.2018, 04:39
Walcz Asiu niech Bóg ma Cię w opiece będę się modlić o Ciebie .Współczuję rodzicom
Marcina
Marcina 16.06.2018, 21:42
Jakieś glupoty tu piszecie bo dziewczynka została potracona dzien przed Bożym Cialem czyli 30 05 2018 a nie jak wy piszecie że 06 06 2018 w Boze Ciało.
Admin
Admin 16.06.2018, 23:14
Marcin, masz rację. już to zmieniliśmy. Dzięki za uwagę.
Aga
Aga 15.06.2018, 18:10
Jak dziennikarz mógł zapytać czy wylądowała na masce. Co to za pytanie? totalny brak profesjonalizmu i taktu
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
lolo
lolo 15.06.2018, 23:14
Może pani Aga ma zal, że to nie na jej konto?
ĘDWARD ĄCKI
ĘDWARD ĄCKI 15.06.2018, 23:12
Może ta Aga jest jedną z tych trzech łachudr, które dały łapkę w dół.
lolek
lolek 18.06.2018, 08:32
Już nie trzech a pięciu. łachudr niestety przybywa
Piter33
Piter33 15.06.2018, 23:09
@Aga. Znalazła się specjalistka od dziennikarstwa. Pewnie Twoimi idolami sa Lisy , Michniki i TW Stokrotka z Burki nad I. Nie kompromituj się
Admin
Admin 14.06.2018, 09:50
Mam prośbę, aby nie wykorzystywać sytuacji i nie dawać w komentarzach reklam własnych stron lub firm..Komentarze takie bez uzgodnienia z administratorem nie będą publikowane. Tylko osoby lub firmy, które dokonają wpłaty na konto Asi i potwierdzą to E-mailem przesyłając potwierdzenie PDF będą mogły korzystać z Reklamy. . Z Wyrazami szacunku . Administrator Serwisu
ŁUCJA GADAJ
ŁUCJA GADAJ 13.06.2018, 19:02
Walcz Asiu wszystko będzie dobrze ... Będę prosiła boga żebyś z tego wyszła
piter520
piter520 13.06.2018, 17:56
Mam nadzieję, że nie jest w żadnym z Radomskich szpitali. Dużo zdrówka i wytrwałości
Katarzyna Dagmara Chamerska wraz z córką Weronika Zgodka
Katarzyna Dagmara Chamerska wraz z córką Weronika Zgodka 13.06.2018, 17:15
Będę się modlił w intencji Asi zdrówka kochana walcz i wytrwałości dla rodziców współczuję
Iza
Iza 13.06.2018, 11:41
Kochana Asiu walcz, będę się modlić za twoje zdrówko
Magda
Magda 13.06.2018, 10:50
Walcz Asiu, będę się za Ciebie modlić.
Takie lo
Takie lo 13.06.2018, 09:12
JK
Błażej Dryja
Błażej Dryja 13.06.2018, 08:14
Szkoda Asi
Znałem ją i wiem była zawsze szczesliwa
Niech z tego wyjdzie.

Pozostałe