Niedziela, 21.01.2018, imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

Teledysk z filmu Twin Cities Today-On The Radio- wykonanie Joanna Jaroszek

Teledysk z filmu Twin Cities Today-On The Radio- wykonanie Joanna Jaroszek
ORYGINAŁ WYKONUJE ZESPÓŁ GROOVE COVERAGE. TYTUŁ ORYGINAŁU : ON THE RADIO TELEDYSK ZOSTAŁ NAKRĘCONY W STUDIO RADIA WPNA 1490 W CHICAGO.

,

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jamruz
Jamruz 10.01.2018, 21:42
Naprawde piekne wykonanie, wielkie kciuki w gore :-)
Tobiasz
Tobiasz 7.01.2018, 09:33
Zamknąć te mordy śmiecie, bo pojedyńczo wyłapie i ubije w Radomiu. Nie jesteście anonimowi. Już 2 osoby z tego czata są namierzone, reszta to kwestia czasu. Zobaczymy czy jesteście tacy twardzi oko w oko pedały internetowe haha.
AntyOwsik
AntyOwsik 7.01.2018, 21:11
Ta *** Tobiasz pewnie lize dupę tuskowi albo peło bo dostaje kase
ewcia
ewcia 7.01.2018, 21:12
Nie to pewnie jest tajny agent/ka Mosiołka.
Artysta
Artysta 7.01.2018, 21:13
Mosiłek k***wa a kto to?
ewcia
ewcia 7.01.2018, 21:15
To taka ci***a, w portkach której wydaje się że umie śpiewać. Bez cyfrowej korekty u niego ani rusz. A ma się za wielkiego artystę. nie wiem czy z 20 koncertów dał w życiu ale sra wyżej jak dupę ma.
Artysta
Artysta 7.01.2018, 21:17
Aha. A czy on ma coś wspólnego z Moerke?
ewcia
ewcia 7.01.2018, 21:20
Tak. Zna tą lesbę.
Anty Peło
Anty Peło 7.01.2018, 21:08
Tobiasz czy jak Ci tam nie strasz nie strasz bo się zesrasz
Artysta
Artysta 7.01.2018, 20:59
Odezwała się pier***lona homośka która kieruje groźby karalne. Mózgu to tu osrana cioto nie używasz.
ewcia
ewcia 7.01.2018, 20:56
Jasne i to pisze pierd***ona homoseksualistka. Idź się je*** ć cipo
ewcia
ewcia 6.01.2018, 15:53
Ej no nie mówcie że to Moerke tak wrzuca
Artysta
Artysta 6.01.2018, 15:54
To na 99% ona.
tobiasz
tobiasz 6.01.2018, 06:16
to żart *** prawda?????
koleżanka
koleżanka 6.01.2018, 15:36
Moerke ty szmato
Artysta
Artysta 6.01.2018, 15:06
Wiecie co ?Tak patrząc po stylu tego tobiasza to wygląda mi na tą lesbę Elizę Moerke. Tak mi się wydaje że to ona.
singer
singer 6.01.2018, 15:12
Artysta chyba masz Rację też mi się tak zdaje. A ona naprawdę jakąś cizię? Naprawdę jest lesbą?
Artysta
Artysta 6.01.2018, 15:16
Singer . Tak , podobno mieszka z nią gdzieś na Południu. Śpiewa choć to słowo jest naprawdę nadużyciem w jej przypadku (wolę użyć słowa kwiczy) w Resursie. Przez jakiś czas bardzo dokuczała Małgosi Jaroszek. Krótko mówiąc Moerke to babsko któremu wydaje się ,ze umie śpiewać.
singer
singer 6.01.2018, 15:18
Aha no to nie dziwię się ze zazdrości Asi. Szmata i tyle.
wow
wow 6.01.2018, 15:04
Ten tobiasz to krytykuje ta dziewczyne tylko za to ze jest ładna. Moim zdaniem śpiewa spoko.
prawy
prawy 6.01.2018, 15:02
tobiaz ty lewacka dziwko ***aj, nie podoba ci sie to ***j słuchać takich pedałów ja Glimasiński czy Mosiołek.
lolo
lolo 6.01.2018, 09:38
tobiasz ty tępa suko , znasz sie na muzyce jak dziwka na śpiewie Kościelnym. Wypad.
tobiasz
tobiasz 6.01.2018, 13:29
Możesz mi kiełbase ***ić co najwyżej ofermo *** haha. To jest żenada. A skoro tobie się to podoba to chyba twój ojciec cię w uszy za mocno ***ił jak spałeś...

Pozostałe