Niedziela, 21.01.2018, imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

WOŚP, Złodziejstwo w instytucjach finansowych, 3 pokolenie AK walczy z 3 pokoleniem UB-Felieton Piotra Kołodziejczyka

  • 5.01.2018, 16:47 (aktualizacja 05.01.2018 17:01)
  • Admin admin
WOŚP, Złodziejstwo w instytucjach finansowych, 3 pokolenie AK walczy z 3 pokoleniem UB-Felieton Piotra Kołodziejczyka

,

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marcin
Marcin 13.01.2018, 22:45
Gdyby w Pl rządzili tacy złodzieje jak Owsiak, to byłby to naprawdę wspaniały kraj. http://www.edziecko.pl/rodzice/56,79318,22879349,te-wczesniaki-zawdzieczaja-swoje-zycie-wosp.html
Marcin
Marcin 13.01.2018, 22:31
Tu jest wszystko. https://www.wosp.org.pl/medycyna/sprzet/przekazany-sprzet
POLAK
POLAK 7.01.2018, 20:16
OWSIAK TO *** I ZŁODZIEJ OSZUST SYN POLICJANTA BANDYTY UBECKIEJ ŚWINI MORDERCY
matylda
matylda 6.01.2018, 21:58
co to jest za zenada...
Anty lewt
Anty lewt 7.01.2018, 00:07
matylda ty Powski kurwisz**ie nie trolluj tutaj dziwko
Jacuś
Jacuś 6.01.2018, 18:16
Szmaciarze nie wstyd wam w święto tak oszukiwać .
TW Bolek
TW Bolek 6.01.2018, 19:21
Jacuś to sie *** kutafonianu sodu
PO iN to dno
PO iN to dno 6.01.2018, 19:19
Jacuś ty Nowoczesna POwska zdziro idź całować w dupę Ryśka władce 6 kruli
AntyPEło
AntyPEło 6.01.2018, 19:16
Kto oszukuje ? telewizja Radom czy Owsiak? Ja Raczej sądzę że ten typek w czerwonych rurkach, który ma sześćdziesiąt parę lat a udaje młodzieniaszka. po za tym zobaczcie jakie są nazwy jego firm złoty melon( melon to w żargonie hipisów milion) czyli złoty milion . Ja tam nie będę go sponsorować.
jerry
jerry 6.01.2018, 17:34
Sprawdzi Pan rozliczenia Caritas z łaski swojej, szczególnie te ogólniki w rozliczeniach.
NFZ powinien robic to co robi WOŚP ale... NFZ jest nie wydolny nawet za obecnych super rządów.
pogromca osłów
pogromca osłów 11.01.2018, 11:45
yełopie, budzet nfz to 70 mld zł. złoty melon zbiera 40 mln. oblicz sobie procent, jak potrafisz
Pełowiec
Pełowiec 11.01.2018, 17:42
pogromca osłów ty się nawpied ***eś kutafonianu sodu czy jak chłopie?
Waldy Dzikowski
Waldy Dzikowski 11.01.2018, 17:41
Skąd taka Owsiakowa menda wzięła się na tak porządnej stronie.?
ARTYSTKA
ARTYSTKA 11.01.2018, 17:38
pogromca osłów- ty Owsiakowy debilu ile ci płaci ta skorumpowana szmata Owsik za wypisywanie takich głupot. WOŚP Nawet odbierała szpitalom zakupione łóżka i dawała w inne miejsce poczytaj sobie yełopie.
Anty Pelo
Anty Pelo 11.01.2018, 17:36
pogromca osłów - Ty sam jesteś osłem. Owsiak to pije procenty, ale po każdym finale . Chla z radości, że oskubał kolejną liczbę głupków naiwniaków, którzy mu dali do puszki.
Prawy
Prawy 6.01.2018, 19:17
Od Caritasu się odwal, a NFZ do natychmiastowej likwidacji.

Pozostałe