Piątek, 15.12.2017, imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Zdrada w Parlamenie Europejskim-felieton Piotra Kołodziejczyka

  • 18.11.2017, 08:29 (aktualizacja 18.11.2017 08:43)
  • Admin admin
 Zdrada w Parlamenie Europejskim-felieton Piotra Kołodziejczyka

,

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

A>Z
A>Z 26.11.2017, 10:32
Ma Pan rację dla PO ucieli koryto razem z RYJEM ....
RS2000
RS2000 21.11.2017, 10:47
W dużym skrócie, Anti- FA to nielubiący mydełek brudasy pochodzące od małp. Narodowcy walczący z germańcem z symbolem Biało Czerwonej flagi na ramieniu w czasie wojen to faszyści a Niemców się wybiela nawet w takiej grze jak Wolfstein nie ma już Hitlera jest kanclerz Staatmeister ktory nie ma wąsów, a swastyki zostały zamienione na Trójkąt. To Polacy byli Nazistami zabijającymi Żydow, nawet Żydkom nie zależy na prawdzie byle sie tylko zgadzala kasa i kamienice a wy polaczki won na ulice. Pani HGW z Warszawy dobrze wie jak to sie robi.
Gdzie Logika Anti-FA KODu i lewaków z PO?
Mnie najwięcej!
Wlaśnie że mnie najwięcej, a nie bo to mnie NAJWIĘCEEJ!!!
ferment
ferment 19.11.2017, 20:16
Ten smród to pokłosie oszustwa komuny, która podstawiła solidarność jako mit o zwycięstwie nad komuną. Wałęsa agent to tylko czubek góry agentów, którzy mieli wszystko opanowane od początku do końca. Trzeba sobie zdawać sprawę, że 1/4 POLSKI z rodzinami to było społeczeństwo komunistyczne. Żyjemy w zakłamaniu i prawdopodobnie nigdy nikt tego nie wyprostuje jak "wypadku" pod Smoleńskiem.
Iza
Iza 19.11.2017, 07:26
Świetny komentarz!
Piotr Kołodziejczyk
Piotr Kołodziejczyk 19.11.2017, 00:57
Zgadzam sie w 100%. Choć jest zbieżność imienia i nazwisko jestem słuchaczem
POLAK
POLAK 19.11.2017, 00:10
Szmata ,kapus.
vcvbcv
vcvbcv 19.11.2017, 01:00
PolExit i Niech żyje Wolna Polska.
Bho
Bho 19.11.2017, 23:31
I wizy do wszystkich państw sąsiadujących z Polska! ????
Asia
Asia 18.11.2017, 17:58
Brawo Panie Piotrze jest Pan super.
Jan Marek Ogrodnik
Jan Marek Ogrodnik 18.11.2017, 12:11
oni maja w *** Nasza Ojczyzne bo to pasudztwo siedzi na zydowskich paszportach.Beda sobie moczyli *** w Morzu Czerwony z usmiechem na ich zwyrodnialych zydowskich ryjach bo israel nie extraduje swoch.Bufetowa tak samo.

Pozostałe