Środa, 18.07.2018, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

Lekarze rezydenci walczą o swoje czy polityczna Hucpa, TVN bezprawnie używa nieswoich materiałów-Felieton Piotra Kołodziejczyka

Lekarze rezydenci walczą o swoje czy polityczna Hucpa, TVN bezprawnie używa nieswoich materiałów-Felieton Piotra Kołodziejczyka

,

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
KORNIK%"
KORNIK%" 26.10.2017, 12:50
probowalem zrozumiec. nie da sie.propinuje przygotowac sie jak sie chce cos przekazac. Wyszedl KOGEL MOGEL-
docktor
docktor 26.10.2017, 15:40
Kornik ty się lecz na nogi bo na głowę to za późno.. Jak Ci się nie podoba to głoduj z kumplami tylko weź coś mocnego do picia, bo musicie się "odkazić"
TW Boleck
TW Boleck 26.10.2017, 15:36
Ku***wa, kolejny kretyn. Kornik śmieciu ubecki odpi***dol się.
lelek
lelek 26.10.2017, 15:33
Kornik może ty po prostu tępy jesteś?
zet
zet 26.10.2017, 11:13
***isz pan kocopały kolejny agent prywatnej służby zdrowia chyba POwski ubek
Ninołeno
Ninołeno 26.10.2017, 11:42
Je***ął bym temu zet w ryj, ale ręki szkoda. Kopnął bym go w dupę, ale nie chcę sobie butów na czerwono u***bać.
enio
enio 26.10.2017, 11:39
Mozę zet pracuje w pewnym radio i tym samym skrócie no a tam wiadomo jak w piosence " Czerwone dziady na barykady". I czerwone dziady zrobiły sobie tym radiu melinę, a jeden czerwony dziad obraza teraz Telewizje Radom. Won Komuchu!!!!!
łał
łał 26.10.2017, 11:34
ja ***ę jaki kociokwik we łbie ma ten gość. Zet ty ***ańcu , komunisto zasrany . Nie podoba ci się to zabieraj stąd swoją czerwoną dupę i won do Moskwy
zezezet
zezezet 26.10.2017, 11:32
zet ty wszo radziecka jesteś głupi jak radziecki czołgista po nieudanym wystrzale. Odpieprz się od reaktora Telewizji radom i nie obrażaj go Ty czerwona dupo Ruska.
wróg socjalizmu
wróg socjalizmu 26.10.2017, 11:29
zet ty komunistyczna gnido nie spamuj na tak fajnych stronach bo tacy jak Ty to powinni się leczyć w Moskwie.
Szkodniki do Moskwy całować w dupę Putina.!!!!
NFZ do bani
NFZ do bani 26.10.2017, 11:26
zet to ty jesteś POwskim ubolem. Lubisz być okradany to płac swoje podkreślam pieniądze ale od naszych wara komunisto. Płacisz kretynie 300 zł co miesiąc i masz prawo za ta kasę wyłącznie stanąć w kolejce. A gdzie usługa?? Nie słyszałeś co Pan Piotr mówił?? Leżał w szpitalu i nic nie było, likwidują oddziały w szpitalach. Pytam po jasną cholerę to płacić? Ale takie pieprzone komuchu ja Ty musza postawić na ***ony socjalizm. Co masz dwie lewe ręce i w życiu sobie nie poradzisz bez NFZ? Czy tam pracujesz i boisz się o zasrany stołek?

Pozostałe