Piątek, 19.10.2018, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Zemsta trolli za obronę Jana Pawła II Kolejna osoba podana przez Telewizję Radom do prokuratury. Tym razem za pomówienia o pedofilię.

  • 1.03.2017, 14:56 (aktualizacja 01.03.2017 16:06)
Zemsta trolli za obronę Jana Pawła II Kolejna osoba podana przez Telewizję Radom do prokuratury. Tym razem za pomówienia o pedofilię.

     Znów niestety trzeba reagować. Pewna osoba która na facebooku podaje się za Victora Shtanko oskarżyła mnie o Pedofilie. Oświadczam iż jest to nieprawda.  Natychmiast po tych oskarżeniach wnosłem zawiadomienie do prokuratury. Oczywiście mam świadomość, że osoba ta nie przedstawia się prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Prokuratura ustali prawdziwe dane tej osoby. To szkalowanie jest zemstą za obronę czci Jana Pawła II.

Poniżej przedstawiam obelgi jakimi ta osoba mie obrzuciła.

Petycję w sprawie Pani Kasi Madzi możecie podpisać po kliknięciu TUTAJ

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
shtanko
shtanko 14.04.2018, 23:08
Prawie siedze
Admin
Admin 7.03.2017, 12:37
Marek Cukier . Tak Już jest. Więcej informacji już niedługo.
Marek Cukier
Marek Cukier 7.03.2017, 12:18
no i co dalej z tymi trolmi? jest już numer sprawy? nie mogę się doczekać asz pujdom wszyscy do wienzienia i bedndie morzna swobodnie korzystać z fejsbuka bez ranienia uczuc. Tylko właśnie skoro fejsbuk tez podany do prokuratora to bendzie on nadal funkcjionował czy zakmnoł?
Karol Wojtyluk
Karol Wojtyluk 4.03.2017, 20:28
Zastanawiam się skąd na profilu redaktora tyle zdjęć bardzo młodych dziewczyn w kusych spódniczkach i dziwnych pozach niczym z sesji polskiego aamateur.
viktor
viktor 3.03.2017, 21:30
taaa jestem bardzo wystraszony . az czkawke mam
ĘDriu
ĘDriu 4.03.2017, 10:31
Viktor jak się nie boisz to czrmu o tym piszesz? Jednak chyba troszke się obawiasz. Prawda?
ha
ha 6.03.2017, 16:14
ktos wyzej to zarzucil
Dana
Dana 2.03.2017, 10:37
Nic nie widac, bledy stylistyczne. To jest blog?
Anty
Anty 1.03.2017, 18:36
Hej Lewary alewa boli to że gośc wam się postawił, hahaha. Podał dwa lewary do prokuratury i macie panike w oczach. Widziałem te komentarze tego viktora jakiegoś tam. sraka was łapie i tyle.
Wietakto
Wietakto 1.03.2017, 17:27
Hahahahahhahahahahahaha tak sie dac trolowac to tylko telewizja Radom potrafii. Zajmijcie sie chytra baba XD
Karol Trynkiewicz z domu Wojtyła
Karol Trynkiewicz z domu Wojtyła 1.03.2017, 16:19
Wspaniała obsługa komputera panie admionie,,,, pozdrawiam Karol
Admin
Admin 1.03.2017, 16:08
Przepraszam, ale większych się nie dało system poobcinał. a co do interpunkcji to pisałem szybko. przepraszam.
RozsczelatorPolakorów
RozsczelatorPolakorów 1.03.2017, 15:52
Super screeny bardzo czytelne

Pozostałe