Niedziela, 23.09.2018, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Petycja w sprawie obrażania Uczuć religijnych przez Pracownicę Facebook Polska- Koniecznie Podpisz.

  • 27.02.2017, 08:16 (aktualizacja 28.02.2017 12:54)
  • Admin admin
Petycja w sprawie obrażania Uczuć religijnych przez Pracownicę Facebook Polska- Koniecznie Podpisz.

Drodzy widzowie

 

  W związku z profanacją postaci Św. Jana Pawła II jakiej dokonała pracownica Facebooka bedąca Product Managerem tej firmy  informujemy, że nasza stacja skieruje zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie. Jednocześnie zbieramy podpisy pod petycją do Facebooka o ukaranie tej pani i pozbawienie jej pracy. Nie może być tak, iż ważna osoba w dużej firmie może sobie obrażać jej kilentów.  Wszyscy bowiem oglądamy reklamy na Fecebooku ( czy chcemy czy nie) Skoro już Facebook ma przychody z oglądania reklam przez katolików to niech także szanuje swoich odbiorców.Najskuteczniejszą zaś karą dla niej będzie pozbawienie jej kosmicznego wynagrodzenia. Niech firma Facebook i ta pani wiedzą, ze katolicy to nie ofermy.  Petycję można pobrac pod artykułem, lub też po KLIKNIĘCIU TUTAJ   

STANOWCZO SPRZECIWIAMY SIE TAKIEMU TRAKTOWANIU LUDZI WIERZĄCYCH- DOŁĄCZ DO NAS I PODPISZ PETYCJĘ.  Podpisane petycje prosimy przysyłać na adres naszej telewizji zawarty w zakładce kontakt. Pozdrawiamy.

Dowody w postaci screenów przedstawiamy poniżej:

 

 

Admin admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (238)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
robot
robot 5.04.2017, 09:28
ateiści powinni być wyworzeni na innoł planete . nei ma miejsca dla ateistów w polsce
Szprytny pszedszkolak
Szprytny pszedszkolak 2.05.2017, 14:40
Nie wszyscy ateiści szkalują papierza. a jak szkalują machometa to tak nie krzyczysz?
Radomirus
Radomirus 10.03.2017, 10:18
Obraza pedalów to homofobia obraza islamistow to islamofobia obraza Żydów, czarnych to rasizm a obraza chrześcijan to sztuka.
Polaczki do szkoły
luther
luther 9.05.2017, 19:00
Chcesz poznać Polaczka? podaj adres męska ***, a ja przyjadę specjalnie tylko po to, by tobie ręce połamać tak, byś został kaleką do końca życia.
Będziesz miał z tego rentę jak się patrzy s***synu.
badlin
badlin 3.03.2017, 12:17
Po pierwsze, pan Wojtyła nie jest przedmiotem ani miejscem kultu, więc nie podpada pod Art 169 KK.
Po drugie, nauczcie się pisać, bo ten "artykuł" ma tonę literówek i wygląda jak pisany przez gimbusa.
Po trzecie, do OLO - a co ma ta bandycka mafia wspólnego z Bogiem?
Kremuwa
Kremuwa 2.03.2017, 17:54
Ale połknęli :)
ajmk
ajmk 1.03.2017, 22:32
Art. 169. KK Dz.U.2016.0.1137 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny
Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
prawnik
prawnik 4.05.2018, 02:41
Martwy papież nie jest miejscem, ani przedmiotem
Admin
Admin 1.03.2017, 12:51
OK usuniemy ten wpis, ale jest przy okazji prośba o wzajemny szacunek
OLO
OLO 1.03.2017, 12:50
Ateisci myślą ze coś wskóraja jak będą wojować przeciw Bogu??? A po za tym wy macie diabła w sercu a to jest najgorsze.
xd
xd 4.05.2018, 02:41
A papież jest bogiem?
FilthyFraaank
FilthyFraaank 1.03.2017, 12:35
Starzy ludzie z bólem *** myślą że coś wskórają XDD Witamy w internecie, jeśli myślicie że na prawdę coś tutaj zmienicie to radzę zadzwonić do waszego dostawcy internetu i zrezygnować z usługi :)
ANDRZEJ K.
ANDRZEJ K. 1.03.2017, 12:34
***Ć NA ZBITĄ MORDĘ
Maria Jaromin
Maria Jaromin 1.03.2017, 09:56
Ukarać za taki wpis
X *** D
X *** D 28.02.2017, 23:15
Widać że radom XDDDDDDDDD
radomianin
radomianin 1.03.2017, 00:55
Odwal sie od Radomia Warszawska miernoto
X *** D
X *** D 1.03.2017, 11:34
Warszawska miernoto XD Nie dość że radomski robak to jeszcze bóldupiarz XD
Stachu
Stachu 28.02.2017, 22:29
Ja powiem tak. Jeśli ktoś często odwiedza fast foody i ktoś mu powie że one są nie zdrowe to czy to nie jest obrażanie uczuć ? Ludzie jak się komuś nie podoba że wyzywają papieża to jest magiczny przycisk na FB który blokuje posty od danej osoby i to wszystko sprawa załatwiona ... Co do ankiety ... czy wy na prawdę jesteście tak naiwni i liczycie na to że jeśli garstka osób z Polski napisze do FB to Cukierberg weźmie to pod uwagę ? Nie dobijajcie mnie ...
Ędward Ącki
Ędward Ącki 28.02.2017, 22:36
jak czytam takie dyrdymały to przypomina mi się pewien dowcip ze stanu wojennego. 3 osoby z flagą wielka manifestacja antypaństwowa 10 milionów członków Solidarności- Garstka ekstremistów. Czasem taka garstka potrafi wywrócić system.
kamil
kamil 28.02.2017, 20:40
wywalić ją z pracy
JP2GMD
JP2GMD 28.02.2017, 20:17
Niby czemu do prokuratury? To ma być wolność słowa? Co takiego dobrego zrobił wasz papież polak? Może poczytajcie o mordercach których beatyfikował. Albo o ukrywaniu pedofilii w Watykanie.. Żal mi Was.
lea
lea 8.03.2017, 19:47
Jełopy nie wiedzą, że wolność ma swoje granice i kończy się tam, gdzie się zaczynają prawa innych?
k
k 28.02.2017, 22:39
Do kostek Mu nie dorastasz błażnie
;
; 28.02.2017, 21:20
Polak...zawsze z dużej..
Anon
Anon 1.03.2017, 13:04
w tej polsce to jak w lesie ja ***e polaki robaki XD
tomasz
tomasz 28.02.2017, 20:12
nie popieram
Halina Krzemińska
Halina Krzemińska 28.02.2017, 19:06
Czas zrobić porządek,dosyć pozwalania na obrażanie uczuć religijnych Polaków.Polska dla Polaków,a nie dla kundli.
Patriotka
Patriotka 28.02.2017, 19:04
Mnie wczoraj zablokowali na 30 dni bo śmiałam obraźić Żydów i gejów
moherowy beret
moherowy beret 28.02.2017, 21:27
Przecież nie mamy wolności słowa jak kiedyś w obozach niemieckich lub w gułagach.Każą nam milczeć i zaciskać zęby.Tylko oni mają prawo obrażać i pluć na Polaków,na katolików.Jesteśmy jak "Palestyńczycy",ale w Polsce.
kamil00086
kamil00086 28.02.2017, 18:16
obraz JPII fejsbook nic nei zrobi, napisz prawde o żydach czy islamie, facebook blokuje ci konto
szabla
szabla 28.02.2017, 19:07
jak ma coś z żyda, albo islamu.
Stanisław J. Zieliński
Stanisław J. Zieliński 28.02.2017, 16:55
Regulamin regulaminem, a obrażanie uczuć religijnych Narodu Polskiego ciągle ma miejsce na forum fc i władze FC są wobec tego problemu bardzo opieszałe i spolegliwe...To absurd , by to, co prawem zabronione - wymagało aż petycji, milionów podpisów...tych wszystkich, którzy na fc są ciągle inwigilowani za przekonania religijne...Czas skończyć z tymi podłymi zwyczajami. Z tym podłym bezprawiem. Z ta potworną agresją!!!
irena
irena 28.02.2017, 16:49

jestem za surowa kara dla tej osoby i popieram zgłoszenie tej sprawy do prokuratury irena
Admin
Admin 28.02.2017, 17:21
Sprawa została zgłoszona do prokuratury. Materiał na naszej stronie po Panu Błaszczaku.

Pozostałe