Piątek, 15.12.2017, imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

KOD organizacją Terrorystyczną?-felieton Piotra Kołodziejczyka

KOD organizacją Terrorystyczną?-felieton Piotra Kołodziejczyka

.

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (59)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Andrzej.
Andrzej. 22.01.2017, 03:55
Prawda.
alexa
alexa 12.01.2017, 10:23
jeżeli ktokolwiek myślący myślał, że ten filmik jest dla ludzi inteligentnych,to był w dużym błędzie. To relacja dla ciemnego ludu który wybrał taką chołotę jak pseudo profesorka pawłowicz czy maciarenko, który rozwala naszą armię i wielu innych oszołomów
Bogdan Warturek
Bogdan Warturek 22.08.2017, 16:58
alexa to czarcia kupa, jej przodkowie na Psim Polu, nażarli się psich kup a ona teraz rzyga...
Apo
Apo 15.01.2017, 23:49
A co on miałby rozwalać, skoro rozwalona została przez poprzedników, i to doszczętnie. W ilu miastach, tak jak w moim straszą puste, niszczejące budynki, i nie tylko,
po zlikwidowanych jednostkach? A w ilu je sprzedano?
koder
koder 11.01.2017, 12:16
Białe róże Obywateli RP wskazują kłamcę
Zmobilizowanie setek borowców, policjantów, stalowy płot, ciężarówka z nagłośnieniem jak z filmów propagandowych Armii Czerwonej oraz groteskowa drabinka – wszystko zawiodło, prezesowi pozostało lżyć i straszyć wolnych obywateli. Tyle że nikt się już go nie boi. Bo jak tu się bać dyktatora odgrażającego się z widocznym na ekranie tv smarkiem w nosie, że Polska poza PiS to zdrajcy i choroba?
Natężenie bredni w przekazie bezradnego wobec protestu obywateli RP prezesa podczas wczorajszej „miesięcznicy smoleńskiej”, i usiłującej mu dorównać w malignie pani Czerwińskiej (o działaniach posłów opozycji w parlamencie mówiła: „barbarzyńska próba zakłócenia świąt”), zdetonowało nawet smoleńskich fanatyków, którzy „czerwoną hołotę” (czyli cały nie-PiS) tym razem chcieli rżnąć sierpem i młotem jakoś krótko, niemrawo i bez szczególnego przekonania. Może dlatego, że prezes oddzielił się płotem i kordonem policjantów od swego ludu, a jego inteligentni inaczej hunwejbini sami zasłonili go przed jego własnym elektoratem transparentami.
Umówmy się, że gdyby jakiś zwykły człowiek właził na podeścik w publicznym miejscu i obrażał ludzi nikczemnymi słowy, w normalnym kraju w try miga policja wypisałby mu mandat i kazała wrócić do domu, tymczasem Kaczyński jest chroniony przez policję, BOR i wojsko, a każdą jego zniewagę i chorobliwą bzdurę z atencją transmitują i sprawozdają wszystkie media bez słowa komentarza.
81. z rzędu seans nienawiści, gdzie obłudna modlitwa płynnie przechodzi w szczucie i obłąkańcze groźby - konstrukcja psychiczna fanatyków pozwala im w jednym długim zdaniu połączyć bez zgrzytów „Ojcze nasz” z obietnicą wieszania przeciwników, tym razem nie wypalił.
Lud smoleński pozbawiony kontaktu wzrokowego z prezesem traci poczucie równowagi. Sam Kaczyński, zdumiony i urażony, że jego kłamstwa nazywa się głośno kłamstwami, a groźby wyśmiewa, gubi wątek i gotuje się z wściekłości. Dramat podstarzałego prowokatora: wciąż obiecuje swym wyznawcom pomniki i „prawdę”, którą „wygrzebie nawet z grobów”, serwując jedynie napastliwy bełkot podrzędnego trolla internetowego.
Ten treser najgorszych ludzkich emocji w zderzeniu z godną obroną podstaw humanizmu, praw obywatelskich i wartości czyniących cywilizację, zostaje odczarowany, z wszechmocnego władcy i genialnego stratega przeistacza się w złorzeczącego coś niezrozumiale dziadygę, na którego patrzymy nie ze strachem, lecz z politowaniem. Kończ, prezesie, wstydu oszczędź.
Podziękowania dla wszystkich, którzy wspólnymi siłami podczas 81. “miesięcznicy smoleńskiej” odczarowali prezesa. Teraz czeka nas “tylko” odsunięcie go od władzy i postawienie przed sądem. Do roboty, mili państwo :-)
Bogdan Warturek
Bogdan Warturek 22.08.2017, 17:01
Większość z was, i ty koder, sierściuchu zapchlony, co plują na Jarosława i Polski rząd, to są te resortowe wywłoki, tych czerwonych mam i czerwonych tatusiów ***ów, których niczym wilków w 1945 r rozpuścił na Polskę, baćko Stalin. Oj byli mu wierni, o czym świadczy ich zamordyzm na AK, WiN, NSZ i dalszych pomniejszych - nawet powstałych z harcerstwa organizacji podziemnych. To oni i ich ojcowie, zajmowali różniste, najwyższe stanowiska w PRL, a głównie w LWP,UB,SB,WSI,MO i ORMO oraz w administracji państwowej. Oprócz tego siedzieli w różnych zakładach przemysłowych, jako dyrektorzy bez matur i szkół wyższych. Najważniejszym dla nich glejtem była czerwona legitymacja PZPR i jej skrzydełka w postaci ZSL, PSL i SD. A teraz tacy, są pod skrzydełkami PO, .N Petru, PSL-u lub KODupców. Plują na rząd dobrych zmian, bo im żal *** ściska za odebrane SB i UB-ckie emerytury. Nie dziwię się, bo jak teraz przeżyją Ci (biedacy), za 1500 zł? Dlatego taki kwik na tych wszystkich spędach, gdzie pajacują i pełno właśnie tam, takich starych i niedołężnych, komuszych s***synów i pizd, starych rozczłap z dyktą w łapie gdzie napisane tusk ratuj nas. I widzę, jak obejmują tego ***a alimenciarza i fakturowego oszusta Kijowskiego i Mazgułe, mendę kulturalnie łonową a Budka im wtóruje, „nie możemy na to się zgodzić”, ale już zapóźno. Koniec z wami towarzysze Frasyniuki,Niesioły, Petrule, Kopacze, bo już nikt poważny nie słucha co ***icie. Koniec z wami towarzysze Lisy Żakowskie, Kolendy-zalewskie, Miecugowy, Michniki, Mazguły i Bolki, Bronki, Olki.
Przegraliście! A teraz szorować TOY TOY-ki i ty jakiś Kramek
woj
woj 16.01.2017, 07:45
Gdy prezes wyciągnie kwity na Frasyniuka to tow.Kasprzak i jego sotnie "obywatele RP" znikną szybciej niż się pojawili
pozdro
Olek
Olek 8.01.2017, 20:23
Proszę zobaczyć filmiki na YouTube: Meksyk śmieje się z wyjazdu Petru na Maderę i inne.
Stan Bono
Stan Bono 6.01.2017, 12:38
Cieszy mnie jak widzę że ludzie się organizują w mniej czy bardziej fachowy sposób ABY BRONIĆ NASZĄ POLSKĘ..... I dodam jeszcze że to jest czas nie tylko aby bronić nasz kraj...
TERAZ MUSIMY BRONIĆ NASZĄ EUROPĘ I NASZ ŚWIAT .... I NASZĄ WIARĘ!
Jeśli tego nie zrobimy teraz to ta druga "CIEMNA STRONA MOCY" która walczy z nami od dawna A MY O TYM NIE WIEDZIELIŚMY ...i ma przewagę w bogactwie materialnym ( lecz nie duchowym... zbierają się potajemnie gdyż robią rzeczy złe i czczą szatana, lucyfera.... sowę!!!!! i pieniądze TYLKO NIE BOGA!!!!) może wygrać czyniąc nas swoimi NIEWOLNIKAMI.
Ale jak mógłbym pogodzić się z byciem niewolnikiem to jednak nigdy nie pogodę się z odebraniem mi i moim dzieciom i wnukom BOGA I WIARY!
I ZA TO BĘDĘ WALCZYŁ do ostatniej kropli krwi!!! (jak Bóg da ...ostatniej kropli krwi wroga!!!)
ytgrvfcd
ytgrvfcd 5.01.2017, 23:11
Boże, jakie to prymitywne.
rrr
rrr 4.01.2017, 13:29
zenada a kaczora z kotkiem pokaz on sie zneca nad nim za duzo mu daje jesc
Regnus
Regnus 4.01.2017, 14:12
Kodziarze bnawet kota mieć nie mogą, bo mu z miski nawet zarcie zapi...lą
ryszard
ryszard 4.01.2017, 13:18
Autorze, chyba belka na łeb ci spadła. KOD org. terrorystyczną? Toż to naiwne, wierzące w demokracje o praworządność naiwni idealiści. Nie umieją nawet przeklinać, grzeczni do bólu. Sa tak grzeczni i naiwni, że mnie wkurzają, bo PiS ma szacunek tylko do silnych, bezczelnych i chamskich. Dlatego tez KOD przegrywa wszystko.
Członek Peło
Członek Peło 4.01.2017, 14:09
Ryszard To nie pan Piotr uznał KOD za terrorystów tylko Polish Institute. co do przeklinania to myliusz się ty tępy je...any, Cj...ju zarzyganawszo pełowsko nowoczesna pierdzielu niemiecki, faszystowska gnido, komunistyczny szmatławcu, dzi....ko Putina, łachu ku...ewski starczy czy jeszcze mam wyliczać?
Beł-Kot
Beł-Kot 3.01.2017, 17:47
To nie bełkot tylko prawda prosiaku KODowski. Co dzi......karz Petru się skompromitował to już wyżywasz sie na tych co mówią prawdę? Wstydź się .
Gorszy sort
Gorszy sort 3.01.2017, 17:29
Co za bełkot :D
Starczy tego złego
Starczy tego złego 3.01.2017, 13:41
Link do petycji w sprawie delegalizacji KOD - http://petitiongo.or…
Ateista
Ateista 3.01.2017, 11:09
Radomski warchoł nie może przeboleć, że suweren ma dość łamania prawa przez pislamistów. Zabawny kabareciarz z pana :) może do telewizji hochsztaplera z Torunia pana przyjmą? Ojciec dyktator dostał kilka baniek od rządu, będą nowe etaty. Darz bór!
xcs
xcs 3.01.2017, 16:20
miałeś na myśli siebie, sutenera z sutereny :)
Gienek
Gienek 3.01.2017, 14:12
@ Ateista. Ty nie jesteś ateistą tylko gburem bez kultury. Ja znam ateistów kulturalnych, którzy nawet jak się z czymś nie zgadzaja to swoje racje argumentują godnie, a tu ? OBORA
demotatorus
demotatorus 3.01.2017, 09:14
"prawdziwi" Polacy szukają pomocy u zagranicy, błagają USA o pomoc. Kabaret
pp
pp 2.01.2017, 23:50
Super felieton. Autor mowi jak jest.
pislam
pislam 3.01.2017, 15:50
autor nie ma pojecia jak jest
PEŁO
PEŁO 4.01.2017, 23:29
Ty szlamie POwski zmiataj do swojego pierdystanu w UE.
Cecylia
Cecylia 2.01.2017, 23:34
Mamy obecnie GOSPODARZA i pozwólmy Mu zadbać o nasz wspólny DOM . Doprawdy jest ktoś , kto chciałby u siebie mieć za gospodarza np. pana Kijowskiego lub p. Muchę ? Czy osoby , które nie szanują swego PARLAMENTU , krzyża , godła , świąt , zasługują na ZAUFANIE ???
Dinozaur
Dinozaur 2.01.2017, 17:24
Hmmm... Putin nie jest taki głupi , żeby tych ciamajdów przyjmować .
GRZES
GRZES 2.01.2017, 16:32
TAK POTWIERDZAM TO PRAWDA KOD ZOSTAŁ UZNANY ZA ORGAIZACJĘ TERRORYSTYCZNĄ ...ORGANIZOWANIE BURD I ZAMIESZEK W ZASADZIE BEZPODSTAWNYCH TO TERRORYZOWANIE KRAJU EUROPEJSKIEGO ...KOLEJNYM FAKTEM JEST TO ŻE BIROĄ W NIEJ UDZIAŁ CZŁONKOWIE INNYCH KRAJÓW....UZNANO ŻE DZISIAJ ORGANIZUJĄ NA TERENIE POLSKI A JUTRO ZORGANIZUJĘ NA TERENIE INNEGO KRAJU DO KTÓREGO PRZYNALEZA JEGO CZŁONKOWIE GRUPY KIJOWSKIEGO. PRZESADZIŁ RÓWNIEZ OKUPOWANIEM SEJMU I BUDYNKU KTÓRY SŁUŻY PRACY RZĄDOWI A NIE CZŁONKOM ORGANIZACJI KIJOWSKIEGO KTÓRZY TO MIEJSCE WYKORZYSTUJĄ DO WŁASNYCH PIJATYK NOCLEGÓW I TD...SPOŁECZEŃSTWO NIE BEDZIE HAROWAC I PŁACIĆ PODATKOW NA UTRZYMYWANIE ADMINISTRACJI RZĄDU A CI BĘDĄ W NIEJ MIESZKAĆ ....NA MIESZKANIE POTRZEBA SOBIE ZAPRACOWAĆ A NIE WCHODZIĆ JAK PRZESTĘPCA I ZAJMOWAĆ CUDZA WŁASNOŚĆ ...BUDYNKI ADMINISTRACYJNE RZĄDU SĄ WŁASNOSCIĄ PAŃSTWA A NIE GRUPY KIJOWSKIEGO
Stan Bono
Stan Bono 6.01.2017, 12:47
Zgadza się.... to bezprawie zajmować SEJM!!!
To już nie demokracja.... to nowy rodzaj TERRORYZMU!!!
Mała garstka ludzi sterroryzowała wybranych przez nas w demokratyczny sposób POSŁÓW!!!
aragon68
aragon68 2.01.2017, 16:49
A od kiedy to KOD okupuje Sejm? Bo ja pierwszy raz slysze o czyms takim.
telemach
telemach 2.01.2017, 14:47
Szanowny Panie Piotrze Kołodziejczyk,

z całym szacunkiem pragnę zwrócić pańską uwagę na fakt, że swoimi felietonami wpisuje się Pan w stylistykę międzypartyjnej mlócki i walki na oskarżenia i epitety.
Jak Pan sam wielokrotnie stwierdził, uważa się Pan za patriotę. Nie sądzi Pan, że lepiej by było gdyby Polacy zaczęli ze sobą spokojnie rozmawiać zamiast sobie wymyślać i się oskarżać o to kto jest najgorszym patriotą?
Jedność narodowa jest wartością, jest bardzo istotną wartością a wykluczanie tych, którzy mają inną wizję ojczyzny niż my tej jedności nie służy.
Jest Pan krytyczny wobec KODu . to pańskie święte prawo w wolnym kraju. Chciałbym tylko przypomnieć Panu, że istotą protestu nie jest pasztet. Istotą jest niezgoda na zjawiska i poczynania, które w najoczywistszy sposób są sprzeczne z Konstytucją RP. Dobrze by było porozmawiać o istocie mediów publicznych, o tym jak zagwarantować całkowitą bezpartyjność TK i w jaki sposób powinna funkcjonować służba publiczna.
Zamiast tego dominuje obrzucanie się inwektywami i oskarżanie każdego, kto ośmiela się postawić znak zapytania przy poczynaniach obecnej władzy o koneksje ubecko-żydowskie.
Jest mi przykro gdy widzę że pana felietony wpisują się w tą stylistykę-

I nie, nie jestem zwolennikiem PO ani Nowoczesnej. Bardzo trudno mi sobie znaleźć reprezentację na Polskiej scenie politycznej.

Z wyrazami szacunku i najlepszymi życuzeniami w Nowym Roku

Telemach K.
Admin
Admin 2.01.2017, 16:48
Szanowny Panie Telemachu
W dużej części zgadzam sie ale nie we wszystkim.Ja nikogo nie obrzucam błotem, a jedynie wyśmiewam głupotę działań opozycji. To znakomita różnica. A dziennikarzem niezależnym jestem faktycznie, gdyż nie płaci mi ani PiS ani PO. Odwzajemniam życzenia.
micho
micho 2.01.2017, 13:15
Do aragon 68. POtomku żydokomuny okop się!!!
aragon68
aragon68 2.01.2017, 16:51
Typowa odpowiedz naszego krajowego kibolofaszysty. Raczej nie ma sie czego innego po was spodziewac.
CÓRKA PARTYZANTA
CÓRKA PARTYZANTA 31.12.2016, 17:29
PARTYZANCI WSTAŃCIE ŻYDO MASONERIA FINASUJĄC KODZIARZY CHCE W POLSCE ZROBIĆ MAJDAN

Pozostałe