Sobota, 25.03.2017, imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli

MOCNE 13 grudnia kabaret starszych panów z KOD-u Felieton Piotra Kołodziejczyka

MOCNE 13 grudnia kabaret starszych panów z KOD-u Felieton Piotra Kołodziejczyka
UWAGA !!!!! W MATERIALE ZNAJDUJĄ SIĘ FRAGMENTY TREŚCI DL OSÓB DOROSŁYCH

,

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nostradamus
Nostradamus 4.01.2017, 11:15
Niestety ale Pańska wypowiedź jest dla mnie za mądra. Jedno tylko zrozumiałem, poprzedni rząd kradł na potęgę a ten jest uczciwy i teraz nam wszystkim będzie żyło się lepiej. Znam jeszcze jeden równie uczciwy rząd który dba o to by wszystkim żyło się lepiej... to rząd Północnej Korei. Może PIS powinien brać z niego przykład a może już bierze?
EMON
EMON 3.01.2017, 21:51
@ emerp ja to odbieram raczej jako porównanie i nic zdrożnego. A reszty nie obejrzałeś bo wam BUL KOMOruski D..py ściska z żałości.
emerp
emerp 3.01.2017, 20:23
Obejrzałem do momentu, kiedy autor wyśmiewa się z głosu p. Senyszyn. Jest to wysokiego lotu kretynizm. Nie wiemy co nas czeka za chwilę, za sekundę. Nie można wykluczyć np. choroby krtani, tej groźnej i wtedy będziemy tęsknić za głosem, obojętnie ja będzie brzmiał.
Radomirus
Radomirus 6.01.2017, 17:03
Tej pani na głos pomogłaby z cala pewnością doustna kostka pisuarowa (:
Melo
Melo 29.12.2016, 23:09
Jaki garniturze taki materiał
Jolanta K
Jolanta K 31.12.2016, 17:29
Melo Ty jesteś głupi tak sam z siebie czy ktoś Ci za to płaaci?
Andos
Andos 29.12.2016, 01:41
Co was ludzie motywuje? Co to za argument że wszyscy to złodzieje? Protoplaści KODu kradli 8 lat i dostali kosza. Dlaczego chcecie obalić dupokratycznie wybrany rząd? Mają 4 lata. Niech działają jak potrafią najlepiej. Jak nie dadzą rady wrócą starzy panowie i będziecie szczęśliwi. Polska na tym nic nie straci bo nie ma już nic do stracenia. Teraz dajcie już spokój albo jesteście rzeczywiście polactwo i należy wam się oklep.
Jędrzej
Jędrzej 27.12.2016, 15:11
"UWAGA !!!!! W MATERIALE ZNAJDUJĄ SIĘ FRAGMENTY TREŚCI DL OSÓB DOROSŁYCH"

- takie ostrzeżenie widnieje pod produkcją p. Kołodziejczyka. Jabym dodał - dorosłych, ale niedorozwiniętych. Bo chyba tylko osobnik upośledzony umysłowo może uznać taki "kabaret" za dowcipny lub kształcący.
Annie
Annie 31.12.2016, 17:28
w takim razie 74 % to niedorozwoje popierające PiS, a 4% to dorozwoje popierające PEŁO. ?
PP
PP 24.12.2016, 17:42
żałosne, prostackie,
pol
pol 23.12.2016, 11:53
Co to za typ?
Karol
Karol 20.12.2016, 11:35
Ubogie.
zahalii
zahalii 19.12.2016, 13:52
w tym momencie, w tym momencie, w tym momencie.... żałosny!!! hahahah
zyzol
zyzol 18.12.2016, 15:00
Cóż za bełkot?! Facetowi brak elementarnych podstaw gramatyki i składni!
bona
bona 20.12.2016, 13:53
ma treść ,a nie jak gamonie z kodu
Jerzy z Gliwic
Jerzy z Gliwic 18.12.2016, 09:25
Mam 76 lat.Stan Wojenny pamiętam jak by to było dzisiaj.Gen.Jaruzelski wypowiedział wojnę Polakom.Potem "Magdalenka",potem "kontraktowe wybory." Potem wybraliśmy na prezydenta KAPUSIA, który w latach 70tych był TW o pseudonimie Bolek. Esbecja swoich płatnych konfidentów nie wypuszcza ze swoich łap.Więc TW Bolek do końca swojej kadencji był trzymany na "krótkiej smyczy." w chwili obecnej ten kapuś,ten Judasz nawołuje do obalenia rządu.Chłopek roztropek z wiochy zabitej deskami,który pracując w Państwowym Ośrodku Maszynowym kradł reglamentowane części do maszyn rolniczych i sprzedawał je rolnikom.Kiedy tego było już za wiele SB przeniosła go do Stoczni Gdańskiej gdzie za opłatą donosił do SB na kolegów ze Stoczni. To bydlę teraz nawołuje do obalenia RZĄDU RP. Niesłychane draństwo!
50+
50+ 27.12.2016, 17:29
A młodzi są zagubieni i zdrajców mają za bohaterów ,już bym temu Bolkowi wybaczył lata 70te ale obalenie rządu Olszewskiego!!! ? Bolek zdrajca
Karol
Karol 20.12.2016, 11:41
Ola boga!
Ramen
Ramen 16.12.2016, 13:42
beneficjent dojnej zmiany - świniopas o czerwonym ryju
Obserwator
Obserwator 13.12.2016, 20:48
Co to za dno? Chyba leki na przeziębienie mu zaszkodziły.
Czesuaff
Czesuaff 13.12.2016, 22:28
@ obserwator Gościu lepiej wy się przyznajcie co takiego wciągacie, ze macie taki odlot, współpracujecie z ubolami, chcecie strzelać do ludzi, blokujecie modlitwę. na jakich dopalaczach jedziecie, Ty i ta zasrana Totalitarna opozycja?????
Dp czesauff
Dp czesauff 16.12.2016, 08:26
Za takie głupoty też dostajecie te 35 groszy?
anty KOD
anty KOD 13.12.2016, 18:44
Powybijać szyby członkom KOD. To będzie wydarzenie kulturalne ( jak stan wojenny).
antyszczeponkowiec
antyszczeponkowiec 12.12.2016, 14:32
lepiej było dalej chorować a nie paplać głupoty
GOSĆ
GOSĆ 12.12.2016, 14:39
Anryszczepionkowiec ty tępy ogrze
XXX (filozof)
XXX (filozof) 11.12.2016, 15:26
PISowskie trolle już nadają
mona
mona 20.12.2016, 13:56
a kodziarskie bredzą
gość
gość 16.12.2016, 08:27
I to z siłą wprost proporcjonalną do współczynnika ich iQ
Wanda
Wanda 14.12.2016, 20:27
Czy na tych kartkach , z których przepisujecie , nie
macie
innych
określeń jak : trol ? Wiem że z głowy tego nie możesz pisać , bo z pustego i Salomon nie naleje.
gość
gość 16.12.2016, 08:29
Z głowy się nie da - zbyt tępi
...
... 11.12.2016, 02:08
Zgadza się, wszyscy politycy kradną na całym Bożym świecie, ale pisiowanki są przynajmniej trochę moralniejsi i nie jest im obca ogólnie pojęte dobro państwa, dlatego mają mój głos
Markos
Markos 11.12.2016, 00:47
Człowieku pieprzysz takie farmazony że aż żal słuchać. Jak można być tak ślepym na wprowadzanie dyktatorskiego prawa i akceptować to. Już wkrótce zobaczycie tam na wschodzie wszystkie dobrodziejstwa PiSowskiej gospodarki. My sobie od Czechów albo Niemców coś ściągniemy a wy na wschodzie to na Białoruś po dobrobyt ruszajcie jak tak zagłosowaliście na oszustów.
NPO=KOD>TOZŁO
NPO=KOD>TOZŁO 11.12.2016, 16:42
PODAJ MI JEDEN PRZYKŁAD CO PIS ZROBIŁ ŹLE DLA POLSKI I POLAKÓW.
gość
gość 16.12.2016, 08:32
1. Obniżył konkurencyjność gospodarki
2. Bylejakość na każdym kroku przejawiający się w skrócie TKM
3 . Obniżenie znaczenia Polski
g
g 11.12.2016, 12:21
Trudno dyskotowac z kims kto jest jak ty ANYTPIS, chocby byli najlepsi na swiecie to i tak sie znajda ludzie twojego pokroju ktorzy skrytykuja..
P
P 10.12.2016, 11:34
Tak, też mam dość. i jednych i drugich. Myślę, że przesłanie kabaretu skierowane jest do WSZYSTKICH POLITYKÓW!!! Każda władza ma nas gdzieś!!!!
:D
:D 1.01.2017, 15:38
Oczywiście, ten pan chyba zapomniał, że skecz jest z 2007 Tu w całości, szczególnej uwadze polecam fragment od około 1:50
https://www.youtube.…
Kris
Kris 10.12.2016, 10:15
***isz facet
Roman
Roman 9.12.2016, 18:32
co za roznica kto cie okradnie? PO czy PIS ; wszyscy kradna, bo to zlodziejski narod jest.

Pozostałe